Skocz do głównej treści

Witamy na stronie głównej Urzędu Miasta w Tomaszowie Mazowieckim

Nagłówek strony

Strona główna
Logo serwisu Urzędu Miasta w Tomaszowie Mazowieckim

Suwak ze zdjęciami


„Dwunastka” uczestniczy w Programie Leader100 SPORT

Oddział przedszkolny „Tęczowa Akademia” w Szkole Podstawowej nr 12 w Zespole Szkolno – Przedszkolnym nr 2 w Tomaszowie Mazowieckim bierze udział w realizacji Programu rozwoju aktywności fizycznej i kompetencji społecznych Leader100 SPORT.

W ramach projektu 18.03.2022 r. odbyło się spotkanie przedstawiciela przedsięwzięcia z dyrektorami oraz nauczycielami realizującymi program. Spotkanie miało na celu wsparcie prowadzących, wymianę doświadczeń oraz prezentację podręczników. Dzieci uczestniczyły także w zajęciach pokazowych, podczas których zaprezentowały swoje umiejętności.

Celem Programu Leader 100 jest między innymi wspomaganie w odkrywaniu i rozwijaniu potencjału ucznia, jego mocnych stron i pasji, stymulowanie pozytywnej aktywności ucznia w szkole, w domu i poza nim m.in. poprzez zaangażowanie społeczne, ułatwienie współpracy rodziców i wychowawców w procesie wychowywania.


Ta strona używa plików cookies.

Korzystając z niej, wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Jeżeli nie wyrażasz zgody - zmień ustawienia swojej przeglądarki. Dowiedz się więcej z naszej polityki prywatności.

Więcej Zamknij