Skocz do głównej treści

Witamy na stronie głównej Urzędu Miasta w Tomaszowie Mazowieckim

Nagłówek strony

Strona główna
Logo serwisu Urzędu Miasta w Tomaszowie Mazowieckim

Suwak ze zdjęciami

Dowód osobisty: będą przerwy techniczne (ważne)

Trwa proces wdrożenia dowodów osobistych z warstwą elektroniczną. W związku z prowadzonymi w systemie pracami serwisowymi Ministerstwo Cyfryzacji planuje czasowe przerwy techniczne, w tym przerwę w działaniu Rejestru Dowodów Osobistych.

 W środę 27 lutego 2019 r. czasowo wyłączona zostanie możliwość wnioskowania przez Internet o dowód osobisty. Usługę zostanie uruchomiona ponownie 4 marca.  

W piątek 1 marca wnioski o dowód osobisty można będzie składać maksymalnie do godziny 11.30.  Od godz. 12.00 nastąpi przerwa techniczna w działaniu Rejestru Dowodów Osobistych. Oznacza to, że od tego momentu do końca godzin otwarcia Urzędu Miasta nie będzie możliwości załatwienia spraw dotyczących dowodów osobistych, w tym złożenia wniosków o dowód osobisty oraz wydania już spersonalizowanego dowodu.  Ta strona używa plików cookies.

Korzystając z niej, wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Jeżeli nie wyrażasz zgody - zmień ustawienia swojej przeglądarki. Dowiedz się więcej z naszej polityki prywatności.

Więcej Zamknij