Skocz do głównej treści

Witamy na stronie głównej Urzędu Miasta w Tomaszowie Mazowieckim

Nagłówek strony

Strona główna
Logo serwisu Urzędu Miasta w Tomaszowie Mazowieckim

Suwak ze zdjęciami

  • Data opublikowania: 2016-04-04

"Dotknąć teatru" – żywa rzeźba na pl. Kościuszki

Z okazji 55. edycji Międzynarodowego Dnia Teatru "Żywa rzeźba" stanęła podczas happeningu na pl. Kościuszki w Tomaszowie, zorganizowanego przez zespół teatralny "Inni" z Gimnazjum nr 6. Zbudowali ją aktorzy amatorzy z ‘Szóstki” , a także innych szkół i przedszkoli z terenu naszego miasta.

Żywa Rzeźba

To już trzecia teatralna akcja zespołu Inni, prowadzonego przez Joannę Domalik - Dróżdż, który w ostatnim czasie zdobył jedną z głównych nagród podczas dorocznego festiwalu Tomaszowskie Teatralia.

Budowa żywej rzeźby pn. „Dotknąć teatru” rozpoczęła się na placu Kościuszki w piątkowe południe (1 kwietnia). W ramach przeprowadzonej akcji, uczniowie zachęcali przechodniów do przyłączenia się i współtworzenia dzieła, a także rozdawali kartki z cytatami. Była to trzecia akcja zespołu Inni, prowadzonego przez Joannę Domalik – Dróżdż.

Tego samego dnia grupa wystawiła dla uczniów szkół podstawowych spektakl pt. „Pinokio” w sali SChTOMY.


Inne artykuły


Ta strona używa plików cookies.

Korzystając z niej, wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Jeżeli nie wyrażasz zgody - zmień ustawienia swojej przeglądarki. Dowiedz się więcej z naszej polityki prywatności.

Więcej Zamknij