Skocz do głównej treści

Witamy na stronie głównej Urzędu Miasta w Tomaszowie Mazowieckim

Nagłówek strony

Strona główna
Logo serwisu Urzędu Miasta w Tomaszowie Mazowieckim

Suwak ze zdjęciami

  • Data opublikowania: 2017-05-25

Dofinansujemy zakup karetki transportowej dla Tomaszowskiego Centrum Zdrowia

Radni Rady Miejskiej zdecydowali o przekazaniu pomocy finansowej dla powiatu tomaszowskiego na zakup karetki transportowej dla Tomaszowskiego Centrum Zdrowia. Kwota dofinansowania wyniesie 7 tys. zł.

FOTO

Zarząd Tomaszowskiego Centrum Zdrowia, w porozumieniu ze starostą tomaszowskim, zwrócił się do prezydenta Marcina Witko z prośbą o pomoc w zakupie karetki pogotowia ratunkowego dla zespołu ds. wczesnej reakcji medycznej i pierwszego kontaktu z pacjentem. Z treści pisma wynika, że zostanie dokonana wymiana taboru sanitarnego poprzez zakup używanego ambulansu sanitarnego. Wymiana karetki transportowej na pojazd znacznie mniej wyeksploatowany w zdecydowany sposób podniesie standard i bezpieczeństwo wykonywanych świadczeń z zakresu transportu medycznego pacjentów.

W czwartek (25 maja) radni Rady Miejskiej przyjęli uchwałę w sprawie udzielenia pomocy finansowej dla powiatu tomaszowskiego na zakup karetki transportowej dla Tomaszowskiego Centrum Zdrowia. Miasto przekaże na ten cel 7 tys. zł.

Karetka ma zostać zakupiona jeszcze w tym roku.Ta strona używa plików cookies.

Korzystając z niej, wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Jeżeli nie wyrażasz zgody - zmień ustawienia swojej przeglądarki. Dowiedz się więcej z naszej polityki prywatności.

Więcej Zamknij