Skocz do głównej treści

Witamy na stronie głównej Urzędu Miasta w Tomaszowie Mazowieckim

Nagłówek strony

Strona główna
Logo serwisu Urzędu Miasta w Tomaszowie Mazowieckim

Suwak ze zdjęciami


Dni Otwarte w SP 12 za nami

Tegoroczne Dni Otwarte w Szkole Podstawowej nr 12 im. Jana Pawła II składały się z dwóch części. Od 21 do 23 lutego dzieci z pobliskich przedszkoli (tj. P5, P7, P19) wraz ze swoimi wychowawczyniami miały okazję uczestniczyć w zajęciach z zakresu edukacji wczesnoszkolnej, zorganizowanych przez nauczycielki klas 1-3. Z kolei część finałowa Dni Otwartych odbyła się w sobotę 25 lutego w magicznej scenerii „Baśni, bajek, bajeczek” i zorganizowana została zarówno dla przyszłych uczniów jak i ich rodziców.

 Dni Otwarte w SP 12

Tego dnia szkoła przemieniła się w zaczarowaną krainę, w której postacie bajkowe witały przybyłych gości i zapraszały do zapoznania się z ofertą placówki.

Rodzice i ich pociechy mieli okazję podziwiać talenty artystyczne naszych podopiecznych w przedstawieniu teatralnym pt. „Kogut królem zwierząt” jak również obejrzeć kilkuminutowy film promujący szkołę, przybliżający codzienne zajęcia uczniów. Następnie zaprezentowano rodzicom ofertę edukacyjną szkoły, jej bogatą bazę dydaktyczną, różnorodność zajęć pozalekcyjnych oraz osiągnięcia uczniów.

 

Podczas zwiedzania szkoły na dzieci czekało wiele atrakcji, min. degustacja babeczek, świeżo wyciskanych soków, czy też spotkania z ulubionymi postaciami bajkowymi. Maluchy zostały obdarowane drobnymi upominkami i miały możliwość pozowania w fotobudce. Przyszli pierwszoklasiści uczestniczyli także w ciekawych zajęciach edukacyjnych, m.in. językowych, kreatywnych, logiczno-matematycznych czy pokazowych na pływalni.

Dyrekcja szkoły dziękuję wszystkim zaangażowanym nauczycielom, pracownikom administracyjno – obsługowym szkoły, rodzicom, społeczności uczniowskiej oraz wicedyrektorom za nieoceniony wkład, wysiłek i pomoc w przygotowanie Dni Otwartych.

Rodzicom i przyszłym uczniom dzięuje za przybycie, wspólnie spędzony czas i zaprasza do „Dwunastki”.

Źródło: SP 12

Inne artykuły


Ta strona używa plików cookies.

Korzystając z niej, wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Jeżeli nie wyrażasz zgody - zmień ustawienia swojej przeglądarki. Dowiedz się więcej z naszej polityki prywatności.

Więcej Zamknij