Skocz do głównej treści

Witamy na stronie głównej Urzędu Miasta w Tomaszowie Mazowieckim

Nagłówek strony

Strona główna
Logo serwisu Urzędu Miasta w Tomaszowie Mazowieckim

Suwak ze zdjęciami

Daria Kopacz ze srebrnym medalem na YOG Lausanne 2020

Na III Zimowych Młodzieżowych  Igrzyskach Olimpijskich Lozanna 2020, które odbywają się od 9 do 22 stycznia w Szwajcarii, Daria Kopacz z Klubu Sportowego „Pilica” w Tomaszowie Mazowieckim wywalczyła w wyścigu drużyn mieszanych (wraz z koleżanką z Finlandii oraz kolegami z Japonii i Wielkiej Brytanii) srebrny medal. Najlepsi łyżwiarze ścigali się na zamarzniętym jeziorze w St. Moritz.


Daria Kopacz i Roland Cieślak Lozanna 2020


Na igrzyskach w Lozannie w młodzieżowej pięcioosobowej kadrze polskich łyżwiarzy szybkich oprócz Darii Kopacz znalazło się jeszcze dwóch przedstawicieli KS „Pilica” Tomaszów Mazowiecki ‒ Michał Kopacz oraz pełniący funkcję trenera kadrowiczów Roland Cieślak.

Sam udział w imprezie takiej rangi to niesamowite przeżycie dla zawodników, a medal to już szczyt marzeń. Tym większe brawa dla trenera Cieślaka i jego podopiecznych.

Źródło: KS "Pilica"

Inne artykuły


Ta strona używa plików cookies.

Korzystając z niej, wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Jeżeli nie wyrażasz zgody - zmień ustawienia swojej przeglądarki. Dowiedz się więcej z naszej polityki prywatności.

Więcej Zamknij