Skocz do głównej treści

Witamy na stronie głównej Urzędu Miasta w Tomaszowie Mazowieckim

Nagłówek strony

Strona główna
Logo serwisu Urzędu Miasta w Tomaszowie Mazowieckim

Suwak ze zdjęciami


Czytaj i wygrywaj!

Nawet 7 000 złotych można wygrać w konkursie „Czytelmistrz 2020”, który organizowany jest przez Miejsko-Gminną Bibliotekę Publiczną w Wieruszowie. Jest on skierowany do osób dorosłych z całej Polski, które kochają książki.  

 

 czytelmistrz plakat

 

Celem konkursu, który przebiega pod hasłem „Wolność od deski do deski”,  jest promowanie i popularyzowanie czytelnictwa w ciekawy i niekonwencjonalny sposób, zdrowa rywalizacja i dobra zabawa.         

Aby wziąć w nim udział, wystarczy zapoznać się z regulaminem konkursowym, przeczytać książki z proponowanej przez organizatorów listy i wysłać swoje zgłoszenie. 

Organizatorzy przewidują dla najlepszych uczestników konkursu, bez względu na miejsce  zamieszkania, nagrody. Za zajęcie pierwszego miejsca 7 000 zł brutto, za miejsce drugie 3 500 zł brutto oraz za miejsce trzecie – 2 000 zł brutto.        

Więcej informacji można znaleźć na stronie: www.czytelmistrz.mgbp-wieruszow.pl


 

Źródło: Miejsko-Gminna Biblioteka Publiczna w Wieruszowie


Ta strona używa plików cookies.

Korzystając z niej, wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Jeżeli nie wyrażasz zgody - zmień ustawienia swojej przeglądarki. Dowiedz się więcej z naszej polityki prywatności.

Więcej Zamknij