Skocz do głównej treści

Witamy na stronie głównej Urzędu Miasta w Tomaszowie Mazowieckim

Nagłówek strony

Strona główna
Logo serwisu Urzędu Miasta w Tomaszowie Mazowieckim

Suwak ze zdjęciami

  • Data opublikowania: 2015-12-04

Cztery komisje w Młodzieżowej Radzie Miasta

W czwartek odbyła się II sesja Młodzieżowej Rady Miasta. Młodzi rajdy podjęli sześć uchwał, w tym jedną w sprawie nawiązania współpracy z Młodzieżową Radą Miasta w Piotrkowie Trybunalskim.

2

W trakcie obrad, powołano cztery komisje: Komisja Rewizyjna (Sylwia Buczyńska, Jakub Zygmunt, Wojciech Węgliński), Komisja do Spraw Społecznych i Rozwoju (Natalia Cybulska, Antonina Kryszewska, Karolina Zasadzińska, Bartosz Szymański, Arkadiusz Madej), Komisja do Spraw Sportu (Tobiasz Olowo, Marcel Baran, Jan Porczyk, Michał Żyrek, Mariusz Kalużny), Komisja do Spraw Kultury i Oświaty (Magdalena Chmielewska, Sylwia Buczyńska, Wojciech Celner, Arkadiusz Madej, Michał Żyrek).

Przypomnijmy, że 8 czerwca w tomaszowskich szkołach odbyły się wybory. Łączenie kandydowało 56 osób. Wybrano 21 młodych rajców.

3

4


Inne artykuły


Ta strona używa plików cookies.

Korzystając z niej, wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Jeżeli nie wyrażasz zgody - zmień ustawienia swojej przeglądarki. Dowiedz się więcej z naszej polityki prywatności.

Więcej Zamknij