Skocz do głównej treści

Witamy na stronie głównej Urzędu Miasta w Tomaszowie Mazowieckim

Nagłówek strony

Strona główna
Logo serwisu Urzędu Miasta w Tomaszowie Mazowieckim

Suwak ze zdjęciami

„Czternastka” promuje zdrowie

29 września 2021 roku na wojewódzkiej konferencji pt. ,,Szczęśliwy nauczyciel to szczęśliwy uczeń – dobre praktyki w obszarze zadbania o dobrostan społeczności szkolnej i przedszkolnej’’ w siedzibie Kuratorium Oświaty w Łodzi, Szkoła Podstawowa nr 14 im. Orła Białego w Zespole Szkolno-Przedszkolnym nr 6 w Tomaszowie Mazowieckim otrzymała Wojewódzki Certyfikat SzPZ, który z rąk wicekuratora Łódzkiego Kuratorium Oświaty - Andrzeja Krycha odebrała dyrektor szkoły Ewa Brzezińska.

„Czternastka” została przyjęta do Regionalnej sieci przedszkoli i szkół promujących zdrowie w roku 2019. Od tego czasu powołany zespół do spraw promocji zdrowia, którego koordynatorem jest mgr Monika Ekiert, prowadzi szereg zaplanowanych i określonych działań, by w szkole, nie tylko uczniowie, ale także nauczyciele i inni pracownicy dbali o swoje zdrowie. To właśnie ono jest fundamentalną częścią naszego życia oraz warunkuje nasze samopoczucie. Celem, który przyświeca zespołowi, jest szeroko pojęte dobro uczniów i wszystkich pracowników szkoły.

Inne artykuły


Ta strona używa plików cookies.

Korzystając z niej, wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Jeżeli nie wyrażasz zgody - zmień ustawienia swojej przeglądarki. Dowiedz się więcej z naszej polityki prywatności.

Więcej Zamknij