Skocz do głównej treści

Witamy na stronie głównej Urzędu Miasta w Tomaszowie Mazowieckim

Nagłówek strony

Strona główna
Logo serwisu Urzędu Miasta w Tomaszowie Mazowieckim

Suwak ze zdjęciami


Camper Strefy RozwoYou na placu Kościuszki

Przedsiębiorcy z Tomaszowa Mazowieckiego  i okolic będą mogli skorzystać z pomocy doradców Łódzkiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej w camperze, który 22 czerwca 2018 roku w godzinach 14.00 - 20.00 będzie stacjonował na placu Tadeusza Kościuszki w Tomaszowie Mazowieckim.

FOTO

Projekt Strefa RozwoYou realizowany jest przez Łódzką Specjalną Strefę Ekonomiczną S.A. w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Łódzkiego na lata 2014-2020.

Wsparcie przewidziane w projekcie skierowane jest do pracowników mikro, małych i średnich przedsiębiorstw oraz osób samozatrudnionych z terenu województwa łódzkiego.

Dotacja do 80% wysokości budżetów szkoleniowych firm, maksymalnie 6 000 zł (wraz z wkładem własnym MŚP) na pracownika.

Środki przekazywane w formie bonów rozwojowych można wydać na szkolenia, kursy zawodowe, doradztwo czy studia podyplomowe znajdujące się w BAZIE USŁUG ROZWOJOWYCH.

Dotowani są:

  • pracownicy 50+
  • osoby z niepełnosprawnością
  • pracownicy o niskich kwalifikacjach
  • przedsiębiorcy generujący najwięcej miejsc pracy
  • przedsiębiorcy z sektorów strategicznych
  • przedsiębiorcy, którzy otrzymali wsparcie w ramach Działania 2.2 PO WER

BONY ROZWOJOWE to elektroniczny dokument posiadający określoną wartość nominalną i okres ważności uprawniający MŚP i/lub jego pracowników do skorzystania z wybranej usługi rozwojowej oferowanej przez firmy zarejestrowane w internetowej Bazie Usług Rozwojowych.

Źródło: Informacja o organizatora projektu


Ta strona używa plików cookies.

Korzystając z niej, wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Jeżeli nie wyrażasz zgody - zmień ustawienia swojej przeglądarki. Dowiedz się więcej z naszej polityki prywatności.

Więcej Zamknij