Skocz do głównej treści

Witamy na stronie głównej Urzędu Miasta w Tomaszowie Mazowieckim

Nagłówek strony

Strona główna
Logo serwisu Urzędu Miasta w Tomaszowie Mazowieckim

Suwak ze zdjęciami


Budowa Areny Lodowej. Członkowie sejmowej komisji sportu z wizytą w Tomaszowie

Prezydium Komisji Kultury Fizycznej, Sportu i Turystyki Sejmu RP spotkało się z władzami Tomaszowa Mazowieckiego w sprawie budowy wielofunkcyjnej Areny Lodowej. Najpierw posłowie zwiedzili plac budowy, a później, podczas spotkania w Urzędzie Miasta, zapoznali się ze szczegółowymi informacjami na temat inwestycji.

W wydarzeniu, które odbyło się we wtorek (21 lutego), uczestniczyli członkowie sejmowej Komisji Kultury Fizycznej, Sportu i Turystyki Sejmu RP: Marek Matuszewski, Jacek Falfus, Wojciech Kossakowski, Tomasz Kucharski, Grzegorz Matusiak, Małgorzata Niemczyk, Szymon Ziółkowski i Adam Ołdakowski. Po wizycie na terenie budowy Areny Lodowej, posłowie spotkali się na wyjazdowym posiedzeniu komisji w tomaszowskim Urzędzie Miasta. Wzięli w nim udział m.in. prezydent Marcin Witko, wiceprezydent Zofia Szymańska, sekretarz miasta Katarzyna Marchewka, starosta tomaszowski Mirosław Kukliński,  dyrektor generalny Łódzkiego Urzędu Wojewódzkiego Mirosław Suski, prezes firmy ROSA-BUD Ryszard Stompór oraz Jolanta i Wiesław Kmiecikowie.              

Po wizycie w Tomaszowie Mazowieckim, przedstawiciele komisji udali się do Spały, by tam rozmawiać o strategii rozwoju Ośrodków Przygotowań Olimpijskich - Centralnego Ośrodka Sportu.

Zapis transmisji na żywo:Ta strona używa plików cookies.

Korzystając z niej, wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Jeżeli nie wyrażasz zgody - zmień ustawienia swojej przeglądarki. Dowiedz się więcej z naszej polityki prywatności.

Więcej Zamknij