Atrakcja turystyczna Tomaszowa doceniona

Podziemna Trasa Turystyczna Groty Nagórzyckie działająca w strukturze Miejskiego Centrum Kultury została uhonorowana przez Regionalną Organizację Turystyczną Województwa Łódzkiego Certyfikatem „Najlepszy Produkt Turystyczny Województwa Łódzkiego 2022 r.” w kategorii „Produkt Turystyczny – obiekt”.

Wyróżnienie podczas wydarzenia podsumowującego konkurs ROTWŁ, które odbyło się 6 grudnia w Parku Rozrywki Mandoria w Rzgowie odebrali Jacek Paprocki, dyrektor MCK i Kinga Maciaszczyk-Bednarek, kierownik Działu Rozwoju Turystyki MCK.

PTT Groty Nagórzyckie wraz z Muzeum Miasta Łodzi zostały wybrane i nagrodzone spośród wielu zgłoszeń z całego województwa.