Another Pink Floyd – było rewelacyjnie

Takiego muzycznego widowiska dawno w naszym mieście nie było. W sobotę - 3 lipca ze sceny ustawionej na parkingu przy ul. Zachodniej (obok parku Bulwary) zabrzmiały utwory z albumu „The Wall” kultowej grupy Pink Floyd. Choć zespół od dawna nie koncertuje, to ich muzykę mogliśmy usłyszeć na żywo dzięki wiernej interpretacji grupy Another Pink Floyd. Koncert rozpoczął cykl letnich wydarzeń kulturalnych w naszym mieście.

Podczas ponad dwugodzinnego widowiska oprócz muzyki z kultowej „ściany" fani usłyszeli kilka utworów z innych płyt brytyjskiej grupy, m.in. z „Wish You Were Here”, „The Division Bell” oraz „The Dark Side of the Moon”. W pierwszej części widowiska w koncercie udział wzięła Orkiestra Symfoniczna Tomaszowa Mazowieckiego pod dyrekcją Kamila Wrony. Nie obyło się bez bisów.