Skocz do głównej treści

Witamy na stronie głównej Urzędu Miasta w Tomaszowie Mazowieckim

Nagłówek strony

Strona główna
Logo serwisu Urzędu Miasta w Tomaszowie Mazowieckim

Suwak ze zdjęciami

  • Data opublikowania: 2015-11-30

Andrzejkowe spotkanie seniorów w DOK-u

Przed dniem świętego Andrzeja, 21 listopada w sali widowiskowej Dzielnicowego Ośrodka Kultury spotkali się tomaszowscy seniorzy. Niezbędnym elementem integracyjnego spotkania osób 60 + były tańce.

Seniorzy okazali się mistrzami parkietu - były tradycyjne tańce w parach, kółeczka i "pociąg". W chwilach wytchnienia była możliwość odświeżenia starych znajomości i spędzenia w gronie przyjaciół miłych chwil.

Podczas spotkania andrzejkowego, bawiący się seniorzy spróbowali swoich sił wokalnych. Na potrzebę chwili powstał zespół muzyczny złożony z pracowników DOK-u i przybyłych gości. Do samego końca panował doskonały nastrój i chęć do zabawy. Po raz kolejny okazało się, że seniorzy potrafią wspaniale się bawić, mają duże poczucie humoru oraz niespożytą energię.Ta strona używa plików cookies.

Korzystając z niej, wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Jeżeli nie wyrażasz zgody - zmień ustawienia swojej przeglądarki. Dowiedz się więcej z naszej polityki prywatności.

Więcej Zamknij