Skocz do głównej treści

Witamy na stronie głównej Urzędu Miasta w Tomaszowie Mazowieckim

Nagłówek strony

Strona główna
Logo serwisu Urzędu Miasta w Tomaszowie Mazowieckim

Suwak ze zdjęciami


Ale Kino – zmiana filmu

Planowany na 14 czerwca w MCK Tkacz w cyklu Ale Kino film pt. „Jak ojciec i syn” japońskiego reżysera Hirokazu Kore-edy z przyczyn technicznych nie będzie mógł być wyświetlony. Zamiast niego dla kinomanów Miejskie Centrum Kultury przygotowało projekcję zabawnej francuskiej komedii pt. „I znowu zgrzeszyliśmy, dobry Boże”. Godzina emisji (godz. 18) pozostaje bez zmian.


Proponowany tytuł, którego reżyserem jest Philippe de Chauveron, to kolejna odsłona przezabawnych przygód rodziny Verneuil, którą widzowie znają z pierwszej części „Za jakie grzechy, dobry Boże”. I tym razem nie zabraknie zaskakujących i komicznych sytuacji oraz intryg, które mają doprowadzić do pozostania we Francji córek i zięciów głównych bohaterów.

Trzecią część filmu, zatytułowaną „A oni dalej grzeszą, dobry Boże” tomaszowianie będą mogli obejrzeć 14 lipca o godz. 21 na pl. Kościuszki w ramach cyklu „Kino na leżakach”. Bilety zakupione na seans „Jak ojciec i syn” 14 czerwca zachowują ważność i upoważniają do wejścia na projekcję filmu „I znowu zgrzeszyliśmy, dobry Boże”. W przypadku rezygnacji z udziału w projekcji, bilety zakupione w sekretariacie MCK można zwrócić stacjonarnie po okazaniu dowodu zakupu. Jeżeli ktoś kupił bilet online, a chce go zwrócić, powinien skontaktować się z portalem Biletyna.pl.

Organizatorzy przepraszają za utrudnienia i zachęcają do wspólnego oglądania „I znowu zgrzeszyliśmy, dobry Boże”.

Inne artykuły


Ta strona używa plików cookies.

Korzystając z niej, wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Jeżeli nie wyrażasz zgody - zmień ustawienia swojej przeglądarki. Dowiedz się więcej z naszej polityki prywatności.

Więcej Zamknij