Skocz do głównej treści

Witamy na stronie głównej Urzędu Miasta w Tomaszowie Mazowieckim

Nagłówek strony

Strona główna
Logo serwisu Urzędu Miasta w Tomaszowie Mazowieckim

Suwak ze zdjęciami

Akcja zimowa z Miejskim Centrum Kultury

Ferie zimowe tuż-tuż. Dla tych dzieci, które nie wyjeżdżają na wypoczynek poza Tomaszów, Miejskie Centrum Kultury  jak co roku przygotowało szereg ciekawych propozycji. W pierwszym tygodniu ferii na zajęcia zapraszają filie DOK i MOK, a w kolejnym „Tkacz”. Każdy znajdzie coś dla siebie.

ferie zimowe dok 2020

W filii DOK (ulica Gminna 37/39) akcja zimowa przebiegać będzie pod hasłem „Zimowa mozaika”. Zajęcia skierowane do dzieci od lat 7 odbywać się będą od 13 do 17 stycznia w godz. 9-15. W programie m.in.: warsztaty z robotyki, wyjście na kręgle i do kina, wycieczki, zajęcia sportowe, plastyczne, teatralne i ceramiczne, spotkanie ze strażakami oraz zabawy animacyjne. Więcej informacji oraz zapisy w sekretariacie DOK oraz pod numerem telefonu 44 723-15-15.

„Ferie ze smakiem” od 13 do 17 stycznia w godz. 9-15 organizuje filia MOK (ul. Browarna 7). W programie m.in.: warsztaty origami, muzyczne, filcowania, wyjścia do kina, na basen i na kręgle, wycieczki, zajęcia kreatywne, teatralne, plastyczne, ceramiczne i rekreacyjne, a także zabawy animacyjne, karaoke oraz capoeira. Więcej informacji oraz zapisy w sekretariacie MOK oraz pod numerami telefonów: 44 724-42-93, 44 724-53-23.

 Filia „Tkacz” (ul. Niebrowska 50) zaprasza na zajęcia feryjne od 20 do 24 stycznia w godz. 9-15. Będą one przebiegać pod hasłem „W Krainie Lodu”. W programie m.in.: warsztaty muzyczne, wokalne i taneczne, wyjścia do kina i na kręgle, wycieczki, „Lodowe Eksperymentarium”, zajęcia plastyczne i ceramiczne, zabawy animacyjne, a także bal karnawałowy oraz ognisko i zabawy na świeżym powietrzu. Więcej informacji i zapisy w sekretariacie „Tkacza” i pod numerem telefonu 44 724-51-92.

 Wszystkie placówki zapewniają uczestnikom zajęć feryjnych ciepły posiłek.Ta strona używa plików cookies.

Korzystając z niej, wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Jeżeli nie wyrażasz zgody - zmień ustawienia swojej przeglądarki. Dowiedz się więcej z naszej polityki prywatności.

Więcej Zamknij