Skocz do głównej treści

Witamy na stronie głównej Urzędu Miasta w Tomaszowie Mazowieckim

Nagłówek strony

Strona główna
Logo serwisu Urzędu Miasta w Tomaszowie Mazowieckim

Suwak ze zdjęciami

  • Data opublikowania: 2015-12-01

Akcja: e-motywacja - spotkanie z Zofią Czerwińską

Miejska Biblioteka Publiczna w Tomaszowie Mazowieckim oraz Fundacja Orange zapraszają na ostatnie spotkanie z cyklu e-motywacja. Podobnie jak poprzednie i to webinarium jest kierowane przede wszystkim do osób powyżej 55. roku życia. Zapraszamy już 3 grudnia 2015 roku (w najbliższy czwartek) na godzinę 11.00 do sali Koncertowej budynku Oddziału dla Dzieci i Młodzieży MBP przy Placu Kościuszki 18.

Tym razem gościem specjalnym obok psychologa, szkoleniowca i ratownika GOPR Tomasza Kozłowskiego, będzie aktorka teatralna i filmowa Zofia Czerwińska, która zagrała między innymi Zofię Nowosielską w serialu Czterdziestolatek, Panią Balcerkową w serii Alternatywy 4, Irenkę w Misiu czy uczestniczkę wyprawy w Rejsie. Wzięła udział w ponad 300 produkcjach filmowych i teatralnych. Miłośniczka zwierząt, zwolenniczka nowych technologii aktywnie korzystająca z komputera i Internetu.


Myślą przewodnią będzie zdanie wypowiedziane przez Zofię Czerwińską: ,,Z niewiadomych mi przyczyn nigdy się w życiu nie nudzę. I to właśnie jest strasznie nudne". Podczas spotkania będziemy rozmawiać na temat optymizmu i sympatii...do siebie (i innych), a także o ważnym zagadnieniu, z którym niektórzy są zmuszeni się w życiu zmierzyć o samotności i o tym, w jaki sposób ją oswajać. Postaramy się odpowiedzieć na pytania jak sobie z samotnością poradzić, czy można się z nią pogodzić i jak z nią żyć, nie czując się wyizolowanym z otoczenia. Zastanowimy się także czy umiemy troszczyć się o siebie samych i czy jest to przejaw egoizmu czy raczej oznaka dobrej kondycji psychicznej i całkowitej akceptacji własnych potrzeb.
Zapisy przyjmuje Monika Koselak pod nr telefonu 44 724-67-39.


Inne artykuły


Ta strona używa plików cookies.

Korzystając z niej, wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Jeżeli nie wyrażasz zgody - zmień ustawienia swojej przeglądarki. Dowiedz się więcej z naszej polityki prywatności.

Więcej Zamknij