Skocz do głównej treści

Witamy na stronie głównej Urzędu Miasta w Tomaszowie Mazowieckim

Nagłówek strony

Strona główna
Logo serwisu Urzędu Miasta w Tomaszowie Mazowieckim

Suwak ze zdjęciami

  • Data opublikowania: 2015-10-28

Akcja: e-motywacja - spotkanie z Heleną Norowicz

Miejska Biblioteka Publiczna w Tomaszowie Mazowieckim wraz Fundacją Orange, zaprasza na kolejne wirtualne spotkanie z cyklu e-motywacja, kierowane przede wszystkim do osób w wieku dojrzałym. Odbędzie się ono już 5 listopada 2015 roku w Oddziale dla Dzieci i Młodzieży przy Pl. Kościuszki 18 od godziny 11: 00.

Tym razem gościem specjalnym będzie Pani Helena Norowicz - aktorka teatralna (przez większość kariery zawodowej związana z Teatrem Studio w Warszawie) i filmowa (Dekalog IV; Matka Teresa od kotów). W wieku 80 lat wzięła udział w sesjach zdjęciowych dwóch marek, tym samym pokazując, że wiek nie jest przeszkodą do podejmowania nawet bardzo trudnych zadań. Aktywność fizyczną i umysłową uważa za najlepszy sposób na utrzymanie dobrej formy w życiu. Temat spotkania brzmi: "Radości codzienności", a jego celem będzie pokazanie, że życie składa się z małych rzeczy, których docenienie pozwoli na życie pełne uśmiechu i optymizmu i przełamanie pewnych stereotypów. Zapisy na spotkanie przyjmuje: Monika Koselak tel. 44 724-67-39.

Zapraszamy!

plakat_e-motywacjaTa strona używa plików cookies.

Korzystając z niej, wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Jeżeli nie wyrażasz zgody - zmień ustawienia swojej przeglądarki. Dowiedz się więcej z naszej polityki prywatności.

Więcej Zamknij