Skocz do głównej treści

Witamy na stronie głównej Urzędu Miasta w Tomaszowie Mazowieckim

Nagłówek strony

Strona główna
Logo serwisu Urzędu Miasta w Tomaszowie Mazowieckim

Suwak ze zdjęciami

  • Data opublikowania: 2016-01-29

„A gdy nadchodzi pora PIT-owa, wpisz 1% dla Tomaszowa”.

Przy składaniu rocznych deklaracji podatkowych zachęcamy do przekazywania 1% na rzecz lokalnych organizacji pożytku publicznego. Wykaz i informacje o prowadzonej działalności można znaleźć  w dziale Organizacje Pozarządowe. Akcją promującą wspieranie OPP w tej formie jest Kampania społeczna: „A gdy nadchodzi pora PIT-owa, wpisz 1% dla Tomaszowa”.

Plakat promujący kampnię 1-ego procenta
W tym roku po raz pierwszy w kampanii bierze udział także Powiatowa Rada Pożytku i Starostwo Powiatowe. Dzięki kampanii udało się znacząco zwiększyć wpływy finansowe lokalnych organizacji, co z pewnością przekłada się na jakość i liczbę prowadzonych inicjatyw na rzecz miasta i powiatu.

W ramach tegorocznej kampanii również zaplanowano bezpłatne dyżury księgowych, którzy pomogą w rozliczeniu deklaracji w zamian za przekazanie 1% podatku na rzecz lokalnych OPP. Dyżury będą prowadzone od 17 lutego 2016r. w każdą środę tygodnia do końca okresu rozliczeniowego w godz. 15.00-17.00 w Urzędzie Miasta ul. POW 10/16, główny budynek, parter, pokój nr 7.


Ta strona używa plików cookies.

Korzystając z niej, wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Jeżeli nie wyrażasz zgody - zmień ustawienia swojej przeglądarki. Dowiedz się więcej z naszej polityki prywatności.

Więcej Zamknij