Skocz do głównej treści

Witamy na stronie głównej Urzędu Miasta w Tomaszowie Mazowieckim

Nagłówek strony

Strona główna
Logo serwisu Urzędu Miasta w Tomaszowie Mazowieckim

Suwak ze zdjęciami


61. Ogólnopolski Konkurs Recytatorski – kolejny etap, eliminacje rejonowe

W Miejskim Ośrodku Kultury w Piotrkowie Tryb. został przeprowadzony 2-gi etap eliminacji do 61. OKR. Powiat tomaszowski reprezentowało 6 osób.

Zdjęcie z eliminacji do konkursu 

W kat. młodzież – Jagoda Josnowska, Weronika Tokarska – Miejskie Centrum Kultury filia MOK, Adam Szymczyk – II LO im. St. Żeromskiego w Tomaszowie Maz. oraz Sebastian Kula ZSP nr 8 w Tomaszowie Maz., w kat. dorośli – Elżbieta Jakóbczyk oraz Barbara Skawińska, słuchaczki Tomaszowskiego Uniwersytetu Trzeciego Wieku. Jury po wysłuchaniu 24 prezentacji w kat. młodzież i 6 w kat. dorośli przyznało nominacje do eliminacji wojewódzkich pięciu reprezentantom powiatu tomaszowskiego: Jagodzie Jasnowskiej, Weronice Tokarskiej, Adamowi Szymczykowi, Sebastianowi Kuli oraz Elżbiecie Jakóbczyk.

Recytatorzy będą walczyć o wejście do konkursu finałowego w dniach 23-24 kwietnia br. w Łódzkim Domu Kultury. Gratulujemy!


Inne artykuły


Ta strona używa plików cookies.

Korzystając z niej, wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Jeżeli nie wyrażasz zgody - zmień ustawienia swojej przeglądarki. Dowiedz się więcej z naszej polityki prywatności.

Więcej Zamknij