Skocz do głównej treści

Witamy na stronie głównej Urzędu Miasta w Tomaszowie Mazowieckim

Nagłówek strony

Strona główna
Logo serwisu Urzędu Miasta w Tomaszowie Mazowieckim

Suwak ze zdjęciami


39. Bieg Malinowskiego - wyniki

Za nami 39. Ogólnopolski Tomaszowski Bieg im. Bronisława Malinowskiego.  Tegoroczna edycja była wyjątkowa ze względu na obostrzenia związane z Covid-19. Uczestnicy mogli wziąć udział w biegu głównym na dystansie 10 km.  W tym roku  wystartowało 115 zawodników. Zwycięzcą po raz drugi z rzędu został Patryk Sypułkowski reprezentujący 7. Batalion Kawalerii Powietrznej/MKS Tomaszów Mazowiecki. Zwycięzca uzyskał czas 33:00. Wśród kobiet najlepsza okazała się Monika Kaczmarek reprezentująca Asics Frontrunner Polska z czasem 36:15.

Klasyfikacja Kobiet:

  1. Monika Kaczmarek (Asics Frontrunner Polska) 36:15
  2. Natalia Grzegorczyk (Wanda Panfil Team) 40:07
  3. Magdalena Pierzchała (LKS Koluszki) 41:03

Klasyfikacja mężczyzn:

  1. Patryk Sypułkowski (7 Batalion Kawalerii Powietrznej/MKS Tomaszów Mazowiecki) 33:00
  2. Tomasz Owczarek (Bełchatów) 33:10
  3. Krystian Urbaszek (Wanda Panfil Team) 33:17

Organizatorzy ponadto uhonorowali Grzegorza Syguta, który wystartował we wszystkich edycjach biegu a także Marka Hendzelewskiego, który świętował 60 rocznicę oficjalnych (udokumentowanych dyplomem) startów w zawodach biegowych. Zwycięzca biegu otrzymał z rąk Pana Antoniego Smolarka pamiątkowy puchar. Najmłodszą uczestniczką okazała się Elżbieta Nowicka, której nagrodę ufundowało OSP Białobrzegi.

 


Inne artykuły


Ta strona używa plików cookies.

Korzystając z niej, wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Jeżeli nie wyrażasz zgody - zmień ustawienia swojej przeglądarki. Dowiedz się więcej z naszej polityki prywatności.

Więcej Zamknij