Skocz do głównej treści

Witamy na stronie głównej Urzędu Miasta w Tomaszowie Mazowieckim

Nagłówek strony

Strona główna
Logo serwisu Urzędu Miasta w Tomaszowie Mazowieckim

Suwak ze zdjęciami

36. rocznica wprowadzenia stanu wojennego w Polsce

Z okazji 36. rocznicy wprowadzenia stanu wojennego w Polsce w sali widowiskowej Miejskiego Centrum Kultury w Tomaszowie Mazowieckim, Plac Kościuszki 18, 13 grudnia br. o godzinie 13 odbędzie się spotkanie z działaczami NSZZ „Solidarność” z lat 80. W programie znajdzie się także mini-recital uczennic z Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych Nr 8 w Tomaszowie Mazowieckim, prezentacja multimedialna z inscenizacji historycznych wprowadzenia stanu wojennego oraz rys historyczny dotyczący powstania NSZZ „Solidarność”.

FOTO

Spotkaniu towarzyszyć będzie happening historyczny – piesze i zmotoryzowane patrole MO i ZOMO w rejonie Placu Kościuszki (w godz. 14.00-16.00).

Organizatorzy wydarzenia: Prezydent Tomaszowa Mazowieckiego Marcin Witko, Stowarzyszenie Rekonstrukcji Historycznej „Batalion Tomaszów” oraz Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych nr 8 w Tomaszowie Mazowieckim.


Inne artykuły


Ta strona używa plików cookies.

Korzystając z niej, wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Jeżeli nie wyrażasz zgody - zmień ustawienia swojej przeglądarki. Dowiedz się więcej z naszej polityki prywatności.

Więcej Zamknij