Skocz do głównej treści

Witamy na stronie głównej Urzędu Miasta w Tomaszowie Mazowieckim

Nagłówek strony

Strona główna
Logo serwisu Urzędu Miasta w Tomaszowie Mazowieckim

Suwak ze zdjęciami

22. Memoriał Szachowy Jana Wijaczki

22. Ogólnopolskim Memoriał Szachowy Jana Wijaczki odbędzie się już w tę sobotę 23 kwietnia w I Liceum Ogólnokształcącym w Tomaszowie Mazowieckim. Zapisy przyjmowane będą przed rozpoczęciem turnieju w godz. 8.30 - 9.30.

W tym roku nagrodzeni będą zawodnicy, którzy w klasyfikacji końcowej zajmą miejsca w pierwszej dziesiątce. Ponadto przewidziano dodatkowe wyróżnienia dla najlepszych w kategorii juniorów, pracowników oświaty, kobiet, młodzieży do 13 lat, tomaszowian, najstarszego i najmłodszego uczestnika.

Patron Memoriału – Jan Wijaczka przez wiele lat uczył matematyki w I LO. Jego pasją życiową była gra w szachy. W latach 70-tych i 80-tych był zawodnikiem oraz instruktorem szachowym w tomaszowskim Spółdzielczym Klubie Sportowym „Start”. Wśród pracowników oświaty należał do krajowej czołówki.

Tegoroczny Memoriał Jana Wijaczki organizowany jest przy współudziale Zarządu Głównego ZNP, Urzędu Miasta, Zarządu Okręgu ZNP i Biura Turystycznego TATIANA. Patronat nad Memoriałem objął prezydent Marcin Witko.

Dodatkowe informacje można uzyskać pod nr. tel. 660 975 201.


Ta strona używa plików cookies.

Korzystając z niej, wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Jeżeli nie wyrażasz zgody - zmień ustawienia swojej przeglądarki. Dowiedz się więcej z naszej polityki prywatności.

Więcej Zamknij