Skocz do głównej treści

Witamy na stronie głównej Urzędu Miasta w Tomaszowie Mazowieckim

Nagłówek strony

Strona główna
Logo serwisu Urzędu Miasta w Tomaszowie Mazowieckim

Suwak ze zdjęciami


Zmiany kursów autobusów MZK - Bieg rekreacyjny, ul. W. Panfil

W związku z organizacją w niedzielę 29 maja na ulicy Wandy Panfil biegu rekreacyjnego „Z miłości dla zdrowia” i wyłączeniem dla ruchu ulicy Wandy Panfil oraz przystanków: Wandy Panfil – Agatowa i Wandy Panfil – Policja, na czas biegu wprowadza się dla autobusów MZK trasę objazdową ulicą Graniczną dla wyznaczonych kursów linii nr 4 i 7. Nie obsługiwane będą przystanki przy ulicy Wandy Panfil. Dla linii nr 4 dodatkowo nie obsługiwane przystanki Jana Pawła II – szpital. Obsługiwany będzie tymczasowo przystanek na pętli przy Smugowej. Obowiązują przystanki przy ulicy Granicznej.

Szczegółowy opis zmian dla linii:

- linia nr 4

- kierunek do Zawadzkiej od -św. Antoniego przejazd ulicą Graniczną do pętli przy Smugowej (przystanek), od ulicy Jana Pawła II przejazd stałą trasą,

- linia nr 7

- kierunek do dworca - z pętli Smugowa przejazd ulicą Graniczną do św. Antoniego (Rondo Tomaszowskich Olimpijczyków) i powrót ulicą Graniczną do ul. Jana Pawła II i objazd do ulicy Zielonej. Dalej stałą trasą.

Zmiany dotyczą następujących kursów:

- przystanek - W.PANFIL - POLICJA:

- linia nr 4

- kierunek: Zawadzka godz.: - 11:42, 12:42,

- linia nr 7

- kierunek: dworzec godz.: - 11:11, 12:11.

- przystanek W.PANFIL - AGATOWA:

- linia nr 4

- kierunek Brzustówka godz.: 11:23, 12:23,

- linia nr 7

- kierunek: Smugowa godz.: - 11:56.
Źródło: MZK w Tomaszowie Mazowieckim


Ta strona używa plików cookies.

Korzystając z niej, wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Jeżeli nie wyrażasz zgody - zmień ustawienia swojej przeglądarki. Dowiedz się więcej z naszej polityki prywatności.

Więcej Zamknij