Skocz do głównej treści

Witamy na stronie głównej Urzędu Miasta w Tomaszowie Mazowieckim

Nagłówek strony

Strona główna
Logo serwisu Urzędu Miasta w Tomaszowie Mazowieckim

Suwak ze zdjęciami

Wieczór poetycko – muzyczny "jesienne nastroje" w O.K. Tkacz

Wieczór pełen zadumy, refleksji i jesiennej nostalgii... 20 października w filii Miejskiego Centrum Kultury w Tomaszowie Mazowieckim - O.K. TKACZ, wystąpili literaci z klubu ESTAWELA, działającym przy Stowarzyszeniu Rodzin, Dzieci I Osób Niepełnosprawnych, w składzie: Halina Buczyńska, Zofia Strzelecka, Elżbieta Wiewiórkowska, Tadeusz Kurman, Krystyna Rybak, Teresa Owczarek, Wińczesława Pakowska, Stanisława Żelazek i Marianna Przewoźnik.

 Zdjęcie z wieczoru poetyckiego

 Wiersz "Smak Szczęścia" z książki pod tym samym tytułem wydanej przez Fundację Arka Bydgoszcz 2016 zaprezentowała podopieczna Fundacji i jednocześnie pracownica MCK w Tomaszowie Mazowieckim  - Marta Pietrzyk.

 

Oprócz literatów wystąpili również wokaliści z O. K. TKACZ, pracujący na co dzień pod kierunkiem p. Małgorzaty Karazim - p.Teresa Olczyk, p.Marta Wojciechowska i p. Henryk Kowalski oraz Julia Iwanicka,  Julia Zaczyńskia, Julia Stępień i Szymon Pietruszczak. Spotkanie poprowadziła Katarzyna Wojtaszczyk.

 

Wieczór "Jesienne Nastroje" był kolejnym spotkaniem organizowanym z cyklu COOLTURALNE CZWARTKI w O. K. TKACZ.

 Ta strona używa plików cookies.

Korzystając z niej, wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Jeżeli nie wyrażasz zgody - zmień ustawienia swojej przeglądarki. Dowiedz się więcej z naszej polityki prywatności.

Więcej Zamknij