Skocz do głównej treści

Witamy na stronie głównej Urzędu Miasta w Tomaszowie Mazowieckim

Nagłówek strony

Strona główna
Logo serwisu Urzędu Miasta w Tomaszowie Mazowieckim

Suwak ze zdjęciami

  • Data opublikowania: 2018-08-20

Walka ze smogiem. Dotacje na wymianę starego pieca

Do 31 sierpnia można złożyć wniosek o udzielenie dofinansowania na wymianę źródeł ciepła. W ramach programu dotacja może zostać udzielona w wysokości do 40% kosztów kwalifikowanych przedsięwzięcia.

Trwa kolejny nabór wniosków o dofinansowanie na wymianę starych pieców na nowe ekologiczne źródła ciepła w ramach Programu Ograniczania Niskiej Emisji na lata 2017-2018. Środki pochodzą z Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej.

O dotację mogą ubiegać się m.in. osoby fizyczne, osoby prawne, wspólnoty mieszkaniowe i przedsiębiorcy. W ramach programu dofinansowania zostaną udzielone na wymianę starych pieców  i zastąpienie ich: kotłownią  gazową, kotłownią olejową, podłączeniem do sieci cieplnej, ogrzewaniem elektrycznym, kotłownią na biomasę, kotłownią węglową czy odnawialnym źródłem energii (pompa ciepła

Wzór wniosku można pobrać TUTAJ lub w Wydziale Gospodarki Nieruchomościami i Ochrony Środowiska Urzędu Miasta (ul. Mościckiego 12).

Wypełnione dokumenty należy złożyć do 31 sierpnia br. w Kancelarii Ogólnej Urzędu Miasta Tomaszowa Mazowieckiego (budynek A, parter).

Wymiana pieców na bardziej ekologiczne źródła ogrzewania to jeden z projektów realizowanych w Tomaszowie Mazowieckim w ramach walki ze smogiem.

Masz pytania?

Szczegółowe informacje zostały zawarte w regulaminie. Można je również uzyskać w Wydziale Gospodarki Nieruchomościami i Ochrony Środowiska (ul. Mościckiego 12).


Ta strona używa plików cookies.

Korzystając z niej, wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Jeżeli nie wyrażasz zgody - zmień ustawienia swojej przeglądarki. Dowiedz się więcej z naszej polityki prywatności.

Więcej Zamknij