Skocz do głównej treści

Witamy na stronie głównej Urzędu Miasta w Tomaszowie Mazowieckim

Nagłówek strony

Strona główna
Logo serwisu Urzędu Miasta w Tomaszowie Mazowieckim

Suwak ze zdjęciami

„Trzcina” na 34. Ogólnopolskich Konfrontacjach Teatrów Młodzieżowych CENTRUM 2016

Miejski Teatr Trzcina został nominowany do 34. Ogólnopolskich Konfrontacji Teatrów Młodzieżowych CENTRUM 2016 w Łodzi, które odbędą się w dniach 15 -17 kwietnia. Reprezentujący nasze miasto zdolni, młodzi aktorzy wystąpią w sobotę 16 kwietnia przy ul. Lokatorskiej 13 w siedzibie Centrum Kultury Młodych w Łodzi.

 Grafika zapowiadająca imprezę

Tomaszowianie zaprezentują autorski spektakl "Kopciuszek" w reżyserii Kariny Góry, opiekuna artystycznego Miejskiego Teatru „Trzcina”. Menedżerem zespołu jest Barbara Przybysz, dyrektor Miejskiego Centrum Kultury w Tomaszowie Mazowieckim. Grupa w składzie: Maja Pińczewska, Klaudia Koścista, Kinga Majewska, Martyna Romańska, Bartłomiej Dębiec, Kamil Olczyk i Marcin Grabolus, swój najnowszy spektakl na zaproszenie polskiej ambasady, wystawiła po raz pierwszy w Turcji. Tegorocznym Konfrontacjom przyświeca hasło „Coś więcej niż teatr”. Dla Miejskiego Teatru „Trzcina” z Tomaszowa Mazowieckiego to miejsce do życia, zabawa, swoisty azyl, harmonijność, równowaga, samozaspokojenie, możliwość werbalizacji problemów i przemyśleń nad otaczającym człowieka wchodzącego w dorosłość światem. Jednym z celów 34. Ogólnopolskich Konfrontacji Teatrów Młodzieżowych CENTRUM 2016 w Łodzi jest utrwalanie przekonania, że rola teatru młodzieżowego polega na mówieniu własnym głosem, o własnych sprawach, na własną odpowiedzialność. I spełnienia tego zadania życzymy Trzciniakom.

 

 Ta strona używa plików cookies.

Korzystając z niej, wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Jeżeli nie wyrażasz zgody - zmień ustawienia swojej przeglądarki. Dowiedz się więcej z naszej polityki prywatności.

Więcej Zamknij