Skocz do głównej treści

Witamy na stronie głównej Urzędu Miasta w Tomaszowie Mazowieckim

Nagłówek strony

Strona główna
Logo serwisu Urzędu Miasta w Tomaszowie Mazowieckim

Suwak ze zdjęciami

Szkoła Podstawowa nr 1 zaprasza na piknik rodzinny

Uczniowie, nauczyciele i rodzice Szkoły Podstawowej nr 1 przy ul. Maya zapraszają wszystkich mieszkańców Tomaszowa Mazowieckiego na piknik rodzinny, który odbędzie się w sobotę, 10 czerwca, w godzinach od 10-15 na boisku szkolnym.

Przygotowano mnóstwo atrakcji dla dzieci i dorosłych m.in. salon piękności, zumbę, pokazy wojskowe i ratownicze, przejażdżki konikami,  konkursy i zabawy sprawnościowe. Na pikniku stanie też Dentobus i fotobudka, pojawią się zabytkowe samochody. 

Obędzie się także loteria fantowa, w której każdy los wygrywa, a główną nagrodą będzie rower. Do wylicytowania będzie m.in. projekt łazienki oraz atrakcyjne gadżety szkoły przygotowane z okazji obchodzonego w najbliższym roku szkolnym  100-lecia szkoły. Nie zabraknie także słodkich pyszności.

 Na scenie swoje talenty będą prezentować uczniowie szkoły, a także rodzice. Nie zabranie animacji dla dzieci. Podczas pikniku uczniowie będą zbierali pieniądze na zakup nagłośnienia dla szkoły, by jeszcze lepiej prezentować i rozwijać swoje talenty. 

 Plakat z informacjami o pikniku


Inne artykuły


Ta strona używa plików cookies.

Korzystając z niej, wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Jeżeli nie wyrażasz zgody - zmień ustawienia swojej przeglądarki. Dowiedz się więcej z naszej polityki prywatności.

Więcej Zamknij