Skocz do głównej treści

Witamy na stronie głównej Urzędu Miasta w Tomaszowie Mazowieckim

Nagłówek strony

Strona główna
Logo serwisu Urzędu Miasta w Tomaszowie Mazowieckim

Suwak ze zdjęciami


Sprawdź termin zbiórki odpadów wielkogabarytowych

Odpady wielkogabarytowe m.in. takie jak stare i niepotrzebne meble (np. segmenty, krzesła, wersalki, sofy, kanapy, fotele) czy karnisze, dywany odbierane będą z miejsc gromadzenia odpadów w zabudowie wielorodzinnej w październiku 2016 r.

Do odpadów wielkogabarytowych nie należą: wszelkiego rodzaju części budowlane
i sanitarne takie jak: deski drewniane, belki, panele, ramy okienne, drzwi, płoty, wanny, umywalki, muszle toaletowe lub spłuczki, grzejniki, płytki, rolety, jak również części samochodowe (w tym opony), motorowery, kosiarki spalinowe, odpady remontowe, odpady ogrodowe, zużyty sprzęt elektryczny i elektroniczny oraz worki na śmieci lub kartony
z odpadami domowymi.

UWAGA

Firma Eneris Surowcw S.A. Oddział w Tomaszowie Mazowieckim informuje, że odpady z posesji zlokalizowanych przy ulicach: Warszawskiej (na odcinku od nr 1 do ul. Szerokiej) oraz na ul. Mościckiego będą odbierane w innym terminie, po zakończeniu prac remontowych na tym odcinku.

Mieszkańcy będą o terminie poinformowani z tygodniowym wyprzedzeniem.  

Harmonogram zbiórki do pobrania poniżej

Pliki do pobraniaTa strona używa plików cookies.

Korzystając z niej, wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Jeżeli nie wyrażasz zgody - zmień ustawienia swojej przeglądarki. Dowiedz się więcej z naszej polityki prywatności.

Więcej Zamknij