Skocz do głównej treści

Witamy na stronie głównej Urzędu Miasta w Tomaszowie Mazowieckim

Nagłówek strony

Strona główna
Logo serwisu Urzędu Miasta w Tomaszowie Mazowieckim

Suwak ze zdjęciami

Sensoryczne mikołajki w filii DOK

Zbliża się dzień, na który czekają wszystkie dzieci - mikołajki! Z tej okazji 6 grudnia w Miejskim Centrum Kultury – filii DOK zaplanowano spotkanie ze Świętym Mikołajem oraz wiele innych atrakcji.  Początek o godz. 16.

Mikołajki w dok 2019

W „Sensorycznych mikołajkach” mogą wziąć udział dzieci w wieku od roku do sześciu lat wraz opiekunami. Zabawa dla młodszej grupy wiekowej (1-3 lata) rozpocznie się o godz. 16 i potrwa do godz. 17.30, natomiast cztero-, pięcio- i sześciolatki bawić będą się od godz. 18 do 19.30. Obowiązują stroje świąteczne.

W programie wiele świątecznych atrakcji (m.in. zabawy sensoryczne, taneczne, zdobienie pierników itd.) oraz upominki dla wszystkich uczestników.  Wstęp 25 złotych.  Liczba miejsc ograniczona.

Zgłoszenia przyjmowane są do 29 listopada w sekretariacie filii DOK przy ul. Gminnej 37/39 lub pod numerem tel. 44 723 15 15.

 
 

Źródło: Miejskie Centrum Kultury


Ta strona używa plików cookies.

Korzystając z niej, wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Jeżeli nie wyrażasz zgody - zmień ustawienia swojej przeglądarki. Dowiedz się więcej z naszej polityki prywatności.

Więcej Zamknij