Skocz do głównej treści

Witamy na stronie głównej Urzędu Miasta w Tomaszowie Mazowieckim

Nagłówek strony

Strona główna
Logo serwisu Urzędu Miasta w Tomaszowie Mazowieckim

Suwak ze zdjęciami

Micro Runamgeddon w Tomaszowe Mazowieckim [ZDJĘCIA]

Ponad 300 osób wzięło udział w ekstremalnym biegu z przeszkodami Micro Runmageddon, który odbył się w sobotę w Tomaszowie Mazowieckim. Na tomaszowskich błoniach swoich sił spróbowało również około 150 dzieci.

FOTO

Takiego wydarzenia w Tomaszowie jeszcze nie było. Na startujących czekała 2 km trasa z ponad 10 przeszkodami. Został przygotowany również tor dla najmłodszych w ramach formuły Runmageddon Kids.

Runmageddon to cykl najbardziej ekstremalnych biegów przeszkodowych w Europie. Uczestników przyciąga różnorodnością tras, interesującymi przeszkodami, chęcią przeżycia przygody, zmierzenia się ze swoimi słabościami i poczucia wspaniałej atmosfery tworzonej przez startujących. Startujący mogli zmierzyć się z ponad 10 przeszkodami, które zostały dobrane ze względu na poziom trudności, tak aby każdy mógł podjąć wyzwanie. Impreza odbyła się na tomaszowskich Błoniach przy powstającej pierwszej w Polsce Arenie Lodowej (ul. Strzelecka). Na śmiałków czekały takie przeszkody jak: Porodówka, Wietkongi, Poręcze, Wdowa, Mostek Tybetański, Ściany, Kokon,  Równoważnia, Trylinki czy blisko 2,5 tony worków z piaskiem. 


Ta strona używa plików cookies.

Korzystając z niej, wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Jeżeli nie wyrażasz zgody - zmień ustawienia swojej przeglądarki. Dowiedz się więcej z naszej polityki prywatności.

Więcej Zamknij