• Data opublikowania: 2015-11-03

Konkurs „Kartka z Aniołkiem” w DOK-u

Dzielnicowy Ośrodek Kultury w Tomaszowie Mazowieckim po raz kolejny organizuje Konkurs Plastyczny "Kartka z Aniołkiem". Prace konkursowe należy składać do dnia 30 listopada 2015 r. Zadaniem jest wykonanie pracy indywidualnej - kartki pocztowej z wizerunkiem Anioła.

Kartka powinna być wykonana ręcznie, dowolną techniką plastyczną (grafika, malarstwo, rysunek, kolaż z wykorzystaniem różnych materiałów). Prace wykonane techniką komputerową nie będą oceniane. Mile widziane techniki mniej popularne i eksperymenty artystyczne! Konkurs adresowany jest do uczniów wszystkich typów szkół oraz placówek oświatowych i kulturalnych z powiatu tomaszowskiego. Prace będą oceniane w czterech kategoriach wiekowych: kl. I - III szkoła podstawowa; kl. IV - VI szkoła podstawowa; szkoły gimnazjalne; szkoły średnie. W każdej grupie wiekowej jedna placówka może przesłać maksymalnie 20 prac.

Dodatkowych informacji udziela instruktor DOK, Iwona Jabłońska tel: 44 723 15 15; e-mail: doktm@poczta.fm