Skocz do głównej treści

Witamy na stronie głównej Urzędu Miasta w Tomaszowie Mazowieckim

Nagłówek strony

Strona główna
Logo serwisu Urzędu Miasta w Tomaszowie Mazowieckim

Suwak ze zdjęciami


Akcja Caritas „Tak, Pomagam”

W piątek i sobotę, 9 i 10 marca 2018 roku, Caritas Archidiecezji Łódzkiej organizuje kolejną, czternastą, akcję zbiórki żywności Caritas w Polsce.
W trakcie  zbiórki w sklepach  Biedronka, Carrefour, Tesco,  Mila, Lidl wolontariusze Caritas zbierać będą artykuły spożywcze z długim terminem przydatności do spożycia oraz łatwe w przechowywaniu. Zebrane produkty zostaną przekazane potrzebującym w formie świątecznych paczek oraz jako pomoc doraźna dla Parafialnych Zespołów Caritas a także dla placówek Caritas, w których prowadzone jest dożywianie dzieci i dorosłych.

Jak zwykle w pełnej gotowości są już wolontariusze z Parafialnego Zespołu Caritas  oraz ze Szkolnego Koła Caritas (wraz z opiekunem Marcinem Rybakiem) działającego przy Szkole Podstawowej nr 3 im. Józefa Piłsudskiego w Tomaszowie Mazowieckim, którzy będą zbierać produkty w Biedronce przy ulicy Farbiarskiej.  W transporcie  artykułów do parafii pomagać będą Rycerze Kolumba.

Zachęcamy do włączenia się w zbiórkę i hojne wsparcie!                              


Inne artykuły


Ta strona używa plików cookies.

Korzystając z niej, wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Jeżeli nie wyrażasz zgody - zmień ustawienia swojej przeglądarki. Dowiedz się więcej z naszej polityki prywatności.

Więcej Zamknij