Skocz do głównej treści

Witamy na stronie głównej Urzędu Miasta w Tomaszowie Mazowieckim

Nagłówek strony

Strona główna
Logo serwisu Urzędu Miasta w Tomaszowie Mazowieckim

Suwak ze zdjęciami


30 września 2017 roku o godzinie 14:00 przy ulicy Farbiarskiej 20 odbył się Piknik Rodzinny promujący działalność organizacji pozarządowych działających w sferze profilaktyki uzależnień. W trakcie wydarzenia promowane były hasła profilaktyczne. Do udziału w Pikniku zachęcały organizacje pozarządowe działające w sferze przeciwdziałania uzależnieniom.

Dla dzieci przygotowano kolorowy plac zabaw z dmuchanych elementów.  Piknik zorganizowany został w ramach realizacji zadania pn. „Dopalacze-życia wypalacze – działania związane z zapobieganiem i walką z dopalaczami wśród dzieci i młodzieży z terenu miasta Tomaszowa Mazowieckiego” dofinansowanego w 2017 roku z rządowego „Programu ograniczania przestępczości i aspołecznych zachowań Razem bezpieczniej im. Władysława Stasiaka na lata 2016 i 2017” koordynowanego przez Ministra Spraw Wewnętrznych i Administracji.Ta strona używa plików cookies.

Korzystając z niej, wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Jeżeli nie wyrażasz zgody - zmień ustawienia swojej przeglądarki. Dowiedz się więcej z naszej polityki prywatności.

Więcej Zamknij