Wrócili z nagrodami z XXIII Koluszkowskiego Przeglądu Piosenki!

W Miejskim Ośrodku Kultury w Koluszkach 6 listopada br. odbył się dwudziesty trzeci Koluszkowski Przegląd Piosenki.Wśród laureatów znaleźli się uczestnicy zajęć wokalnych z Miejskiego Centrum Kultury w Tomaszowie Mazowieckim, prowadzonych przez Beatę Niedzielską.
konkurs piosenki

W kategorii II szkoły podstawowe klasy IV-VI III miejsce zajęła Magdalena Nowak, a Martyna Pękala otrzymała wyróżnienie.
W kategorii III szkoły podstawowe klasy VII-VIII oraz gimnazjum klasy III wyróżnienie otrzymała Karolina Zalewska.

Znakomicie zaśpiewali także: Maria Bernacka, Bartłomiej Wojciechowski, Nadia Tejchman, Amelia Piechota i Tymon Ćwiertnia.<3 Jesteśmy z Was dumni. Wokalistów przygotowała Beata Niedzielska.

Członkowie jury zgodnie podkreślili, że poziom wykonawców był bardzo wysoki i wyrównany, co czasem powodowało dylematy w przyznaniu poszczególnych miejsc.
Gratulacje dla naszych wokalistów!

Źródło: Miejskie Centrum Kultury w Tomaszowie Mazowieckim