XX Rocznica Stowarzyszenia Abstynenckiego "AZYL"

W listopadzie w sali kina „Włókniarz” odbył się koncert w reżyserii Janusza Dziubałtowskiego z okazji XX Rocznicy Stowarzyszenia Abstynenckiego "AZYL".

Zdjęcie z uroczystości

Podczas koncertu wyróżniono osoby od wielu lat współpracujące ze stowarzyszeniem: prezydenta Tomaszowa Mazowieckiego Marcina Witko; starostę powiatu tomaszowskiego Mirosława Kuklińskiego; marszałka województwa łódzkiego Dariusza Klimczaka; wójta gminy Tomaszów Franciszka Szmigla; dyrektora ZS nr 4 Wacławę Bąk; mgr. Jolantę Szczepańską oraz Parafię Św. Rodziny.

Stowarzyszeniem do tej pory kierowali: Grzegorz Tokarski; Edward Strzępek; Bogusława Świnoga i od 2008 r. do dziś Ryszard Juda. Oprócz pomocy osobom uzależnionym, stowarzyszenie wychodzi ze swoją działalnością na zewnątrz organizując wiele imprez kulturalnych, sportowych, integracyjnych z miastem i powiatem tomaszowskim. GPM "Na Trzeźwo" i członkowie stowarzyszenia reprezentują Tomaszów Mazowiecki w wielu miejscowościach Polski podczas imprez kulturalnych i integracyjno-sportowych.

Prezes stowarzyszenia Ryszard Juda złożył serdeczne podziękowanie licznie przybyłej publiczności, władzom miasta, powiatu, województwa i gminy, mediom a przede wszystkim Członkom Stowarzyszenia AZYL za serce, oddanie i wspaniałą pracę na rzecz rozwoju stowarzyszenia.

W koncercie wystąpili:

- GPM "Na Trzeźwo" ze S.A. AZYL oraz członkowie stowarzyszenia