„Wieczór nad rzeką zdarzeń” w Parku Bulwary

Uroczyste otwarcie wystawy plenerowej „Tomaszów Mazowiecki wczoraj i dziś”, premierowy koncert Piotra Goljata z zespołem - to główne atrakcje „Wieczoru nad rzeką zdarzeń”, który rozpocznie się 2 czerwca o godz. 19 w Parku Bulwary.

wieczór nad rzeką

Premiera płyty „Nieobecni”, czyli koncert tomaszowianina  Piotra Goljata z zespołem to recital poświęcony pamięci wybitnych artystów. Muzycy zaprezentują utwory: Andrzeja Zauchy, Zbigniewa Wodeckiego, Bogusława Meca, Bułata Okudżawy. Można będzie usłyszeć autorskie kompozycje Piotra Goljata do wierszy Jonasza Kofty, Juliana Tuwima i Jerzego Kozarzewskiego. Przed nami wzruszający i nastrojowy koncert, nakłaniający do kilku chwil refleksji i zadumy.

Ważnym wydarzeniem będzie uroczyste otwarcie wystawy plenerowej pt. „Tomaszów Mazowiecki wczoraj i dziś” poświęconej zmianom jakie dokonały się w naszym mieście na przestrzeni ostatnich 30 lat.

Ponadto podczas imprezy zaplanowano finał Literackiego Konkursu Patriotycznego „Wolność kocham i rozumiem”. Serdecznie zapraszamy!