Skocz do głównej treści

Witamy na stronie głównej Urzędu Miasta w Tomaszowie Mazowieckim

Nagłówek strony

Strona główna
Logo serwisu Urzędu Miasta w Tomaszowie Mazowieckim

Suwak ze zdjęciami

  • Data opublikowania: 2018-08-03

Ulice Grota Roweckiego i Szeroka. Trwa budowa ciągu pieszo-rowerowego

Trwają prace związane z budową chodnika i ścieżki rowerowej w ciągu drogi powiatowej – ul. Grota Roweckiego i Szeroka. Wartość prac to 1,2 mln zł. Inwestycja została dofinansowana z budżetu miasta kwotą 650 tys. zł.

FOTO

W tym roku Radni Rady Miejskiej zdecydowali też o przekazaniu pomocy finansowej dla powiatu tomaszowskiego na remont innych dróg powiatowych. Chodzi o budowę ciągu pieszo – rowerowego i kanalizacji w ul. Legionów - od al. Piłsudskiego do ul. Dąbrowskiej (657 tys. zł), przebudowę ul. Dzieci Polskich (300 tys. zł) oraz remont ul. Modrzewskiego (175 tys. zł).

Powiat tomaszowski otrzymał też dofinansowanie z budżetu miasta na budowę dwóch rond na terenie Tomaszowa Mazowieckiego. Pierwsze powstanie przy ul. Strzeleckiej i Mazowieckiej, a drugie u zbiegu ul. Mazowieckiej i św. Antoniego.Ta strona używa plików cookies.

Korzystając z niej, wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Jeżeli nie wyrażasz zgody - zmień ustawienia swojej przeglądarki. Dowiedz się więcej z naszej polityki prywatności.

Więcej Zamknij