„Talenty Roku w MOK- u”. Kolejna edycja za nami

Za nami kolejna edycja „Talentów Roku w MOK- u”. 07.02.2018 r. rywalizowało ze sobą 9 podmiotów wykonawczych w różnych dziedzinach artystycznych tj. śpiew, taniec oraz gra na instrumencie muzycznym. Konkurs skierowany był do dzieci i młodzieży z tomaszowskich szkół, placówek kultury oraz uczestników wypoczynku zimowego w naszym mieście.

8 lutego odbyło się wręczenie nagród i statuetek uczestnikom oraz laureatom konkursu. Jury w składzie: Katarzyna Borowska, Agnieszka Dąbrowska, Marcin Wójciak i Przemysław Sowa po obejrzeniu wszystkich prezentacji przyznało następujące nagrody i wyróżnienia:

I miejsce:  Karolina Ziętek – Szkoła Podstawowa nr 10,  Weronika Wójcik – zgłoszenie indywidualne;

II miejsce: Sandra Makowska – Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 10, Gimnazjum,  Patrycja Makowska – Szkoła Podstawowa nr 10

III miejsce: Grupa teatralna „INNI” – Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 9, Gabriela Pawlak – zgłoszenie indywidualne

wyróżnienie: Monika Rybak – zgłoszenie indywidualne, Amelia Piechota – MCK, filia TKACZ; Dominika Kwiatkowska – MCK, filia TKACZ

Serdecznie gratulujemy.