Rekordowa liczba nagrodzonych uczniów

72 uczniów ze szkół podstawowych i gimnazjum zostało we wtorek nagrodzonych przez prezydenta Marcina Witko za wysokie wyniki w nauce w roku szkolnym 2015/2016. To rekordowa liczba wyróżnionych w historii naszego miasta. Uroczystość odbyła się w Ośrodku Kultury TKACZ – filii Miejskiego Centrum Kultury.

Nagrody

Przed wręczeniem nagród, uczniowie Szkoły Podstawowej nr 12 im. św. Jana Pawła II przedstawili przedstawienie słowno-muzyczne o powstaniu Państwa Polskiego na podstawie "Legendy o Lechu,  Czechu i Rusie". Przegotowali ich: Beata Milczarek, Renata Hajduk i Wojciech Milczarek. Część artystyczną uświetnił wystep ch6ru   uczniów klas l-ll pod   kierownictwem Haliny Dziubińskiej i Renaty Żerek.

Później, prezydent Marcin Witko, zastępca prezydenta Zofia Szymańska, przewodniczący Rady Miejskiej Krzysztof Kuchta i przewodniczący komisji Oświaty, Kultury, Sportu i Rekreacji w Radzie Miejskiej Tomasz Zdonek uhonorowali najlepszych uczniów z naszego miasta. Podziękowania i gratulacje otrzymali również nauczyciele za osiągnięcia w pracy z uczniami.

wyjaz