Podsumowanie konkursu plastycznego w muzeum

2 kwietnia w Muzeum im. A. hr. Ostrowskiego w Tomaszowie Mazowieckim odbyło się podsumowanie konkursu plastycznego pt. „Najpiękniejsza Pisanka i Palma Wielkanocna”, który adresowany był do dzieci i młodzieży szkolnej, osób indywidualnych i nieprofesjonalnych twórców.

Konkurs plastyczny

Komisja konkursowa oceniła prace w czterech kategoriach: Tradycyjna Pisanka Wielkanocna, Współczesna Pisanka Wielkanocna, Tradycyjna palma Wielkanocna, Współczesna Palma Wielkanocna.

I Kategoria

Tradycyjna Pisanka Wielkanocna

I Miejsce             Agnieszka Radomska                   Ewcin 9, Będków

Ii Miejsce            Katarzyna Socha                             Klub 25 Bkpow

Iii Miejsce           Krzysztof Kowalski                        Sp Nr 7 Kl. Vi A

Ii Kategoria

Współczesna Pisanka Wielkanocna

Nagroda Specjalna Dowódcy 25 Bkpow - Jakub Gajewski                                          Sp Nr 7 Kl. Vi B

I Miejsce             Martyna Pązik                                 Sp Nr 1 Kl. I A

Ii Miejsce            Jakub Kaczmarczyk                       Sp Nr 13

Iii Miejsce           Natalia Marmur                                              Zsp Nr 2

Wyróżnienie:

Jan Piotrowski                                                 Przedszkole Nr 14

Hanna Sęk                                                                         Sp Nr 12 Kl Vi C

Mikołaj Pawlak                                                Sp Nr 6 Kl Iii B

Iga Gawarzyńska                                            Gimnazjum Nr 3 Kl I A

Iii Kategoria

Tradycyjna Palma Wielkanocna

I Miejsce             Anna Szczepanik                            Sp Nr 13 Kl Ii D

Ii Miejsce            Agnieszka Radomska                   Ewcin 9, Będków

Iii Miejsce           Hubert Włodarczyk                       Przedszkole Nr 16

Iv Kategoria

Współczesna Palma Wielkanocna

I Miejsce             Damian Wąs                                     Zsp Nr 1

Ii Miejsce            Antonina Lenarczyk                      Sp Nr 13 Kl Iii C

Iii Miejsce           Hubert Jędrzejczak                       Sp Nr 13 Kl. Vi

Wyróżnienie:

Kacper Koniarz                                                                Zsp Nr 1

Organizatorami konkursu byli: Klub Wojskowy 25 Brygady Kawalerii Powietrznej w Nowym Glinniku, Starostwo Powiatowe w Tomaszowie Mazowieckim, Muzeum im. Hr. Ostrowskiego w Tomaszowie Mazowieckim, Stowarzyszenie Amatorów Plastyków w Tomaszowie Mazowieckim.