Pięć goli przy Nowowiejskiej

Wynikiem 3:2 zakończył sobotni mecz Lechii Tomaszów Mazowiecki z Finishparkietem Drwęcą Nowe Miasto Lubawskie na stadionie im. Braci Gadajów.

FOTO

Tomaszowianie rozpoczęli strzelanie goli w 21. minucie meczu. Na listę strzelców wpisał się Patryk Walasek. W 57. minucie goście zaliczyli samobójczą bramkę, a w 79. min. Wynik podwyższył Adam Patora. Po 5. kolejce I grupy III ligi, Lechia Tomaszów Mazowiecki zajmuje pierwsze miejsce w tabeli. W następnej serii meczów zmierzy się na wyjeździe z Turem Bielsk Podlaski (3 września, o godz. 16).

Lechia Tomaszów Mazowiecki – Finishparkiet Drwęca Nowe Miasto Lubawskie 3:2 (1:1)

Bramki: Patryk Walasek 21, Paweł Kowalczyk 57-samobójcza, Adam Patora 79 – Patryk Miarka 14, Oleh Mayik 50

Lechia: Patryk Grejber – Patryk Jakubczyk, Kamil Cyran, Patryk Walasek, Wiktor Żytek ż –  Jakub Rozwandowicz (90+3. Piotr Kornacki), Łukasz Bocian, Kamil Szymczak, Artur Golański (78. Adam Patora), Kamil Lewiński (62. Krystian Kolasa) – Tomasz Płonka.