• Data opublikowania: 2016-04-29

Nordic Walking w Parku Krajobrazowym

W minioną sobotę 50-cio osobowa grupa miłośników nordic walking z naszego miasta udała się do Parku Krajobrazowego Wzniesień Łódzkich, gdzie w okolicach Strykowa podziwiała walory przyrodniczo-krajobrazowe rezerwatu „Parowy Janinowskie”.

Zdjęcie z wycieczki

Spotkanie z pszczelarzem Dariuszem Serafińskim odkryło przed uczestnikami nieznane dotąd fakty z życia pszczół.  Po degustacji miodów, kiełbasek z ogniska w świetnych humorach wszyscy uczestniczyli w zabawach integracyjnych. W przyszłym miesiącu czeka kolejne spotkanie, na które organizatorzy już zapraszają... Organizatorem rajdu było Miejskie Centrum  Kultury w Tomaszowie Mazowieckim