Nagroda dla Misz-Masz

Nagrodzono tomaszowską grupę teatralną podczas XVIII Przeglądu Małych Form Teatralnych, który odbył się 27 marca br. w Miejskim Domu Kultury w Radomsku.

tomaszowska grupa teatralna misz-masz

Komisja w składzie: Sławomir Kuligowski – przewodniczący, Krzysztof Żyliński i Dariusz Kowcun przyznała II miejsce w kategorii szkół podstawowych Grupie Teatralnej „Misz – Masz” z Miejskiego Centrum Kultury w Tomaszowie Mazowieckim filii DOK.
Zespół pracuje w naszej filii pod kierunkiem Iwony Jabłońskiej. Otrzymał dyplom i nagrodę w wysokości 300,00 zł. Gratulujemy.