Logo serwisu Urzędu Miasta w Tomaszowie Mazowieckim

Suwak ze zdjęciami

• Data opublikowania: 2015-11-10

Na sportowo uczcili Święto Niepodległości

XIII Indywidualny Turniej Tenisa Stołowego z okazji Święta Niepodległości rozegrano w Dzielnicowym Ośrodku Kultury. W zawodach wzięło udział 22 zawodników.

Turniej odbył się 8 listopada i został rozegrany systemem "brazylijskim" do dwóch przegranych. Poziom zawodów był bardzo wyrównany. Do wyłonienia zwycięzcy były potrzebne w finale dwa pojedynki i dziesięć setów. Zakończyły się one triumfem Pawła Burcharda, drugie miejsce zajął Tomasz Wieteska, a na trzecim uplasował się Bogusław Frankiewicz. Kolejne miejsca zajęli: 4. - Bartłomiej Choduń, 5. - Jarosław Dąbrowski, 6. - Stanisław Pająk, 7. - Tomasz Chrabski, 8.- Zdzisław Borowski, 9.- Zbigniew Goździk, 10.- Andrzej Łępicki.