Miejska Biblioteka Publiczna zaprasza na promocję książki Romy Bonieckiej

Miejska Biblioteka Publiczna  w Tomaszowie Mazowieckim zaprasza na promocję książki Romy Bonieckiej "Wyłuskane z pamięci. Wspomnienia z lat wojny"  która odbędzie się 12 września 2019 o godzinie 17.

promocja książki w bibliotece

W spotkaniu które poprowadzi dr Sebastian Pilarski wezmą udział prof. dr hab. Rafał Stobiecki -historyk, Uniwersytet Łódzki oraz prof. dr hab. Krzysztof Witczak -filolog, regionalista. Promocja książki odbędzie się w sali konferencyjnej Miejskiego Centrum Kultury w Tomaszowie Mazowieckim, Plac Tadeusza Kościuszki 18. Wstęp bezpłatny.

Źródło: Miejska Biblioteka Publiczna w Tomaszowie Mazowiecki