Koncert 4 Szmery

Zapraszamy wszystkich miłośników ostrego brzmienia 20 października do Miejskiego Centrum Kultury ( TKACZ) na koncert, który na długo pozostanie w Waszej pamięci.

4 Szmery - prawdopodobnie najlepszy tribute band AC/DC w Europie starają się idealnie odzwierciedlić na swoich występach sceniczne show, za którym stoi AC/DC.

Jako support wystąpi zespół Lunatycy z Piotrkowa Trybunalskiego.

Bilety w cenie 40 zł do nabycia w Miejskim Centrum Kultury w Tomaszowie Mazowieckim, pl. Kościuszki 18,
Miejskim Centrum Kultury w Tomaszowie Mazowieckim filia TKACZ, ul. Niebrowska 50,
Miejskim Centrum Kultury w Tomaszowie Mazowieckim filia MOK, ul. Browarna 7,
Miejskim Centrum Kultury w Tomaszowie Mazowieckim filia DOK, ul. Gminna 37/39.

Liczba biletów ograniczona.

Źródło: Miejskie Centrum Kultury w Tomaszowie Mazowieckim