• Data opublikowania: 2016-12-20

Kiermasz książek na Jarmarku Bożonarodzeniowym

17 i 18 grudnia w centrum miasta, na placu Kościuszki odbył się Jarmark Bożonarodzeniowy. W sobotę, 17 grudnia Miejska Biblioteka Publiczna w Tomaszowie Mazowieckim miała tam swoje stoisko: Kiermasz książek pn. „Tanie czytanie”.
 Kiermasz książki

Sympatycy dobrej lektury nie zawiedli. Wiele osób odwiedziło nasze stoisko i wybrało dla siebie interesujące książki. Tomaszowianie mogli nabyć lektury szkolne, kryminały, beletrystykę czy zbiory poezji oraz publikacje popularnonaukowe.

Jednak w tym dniu najważniejszy był cel tej czytelniczej akcji. Miejska Biblioteka Publiczna w Tomaszowie chciała pomóc Julii Bąk, uczennicy Zespołu Szkół nr 4 chorującą na ostrą białaczkę limfoblastyczną.

Wszystkim ludziom dobrej woli pracownicy biblioteki dziękują za pomoc.

Źródło: Miejska Biblioteka Publiczna