GRAND PRIX w tenisie stołowym

Miejskie Centrum Kultury w Tomaszowie Mazowieckim zaprasza na eliminacje do rozgrywek w tenisie stołowym o Grand Prix 2019. Start 7 kwietnia o godzinie 10 00 w filii DOK przy ul. Gminnej 37/39.

grand prix w tenisie stołowym
Turniej wyłoni dwie grupy, w których zawodnicy będą rywalizować systemem „każdy z każdym”. Zgłoszenia organizatorzy przyjmują do 04.04.2019 r pod numerem telefonu 44 723 15 15. Grand Prix składa się z 6 turniejów. Mecze będą odbywać się w poniedziałki o godzinie 18 30 i czwartki o godzine19 30 w kwietniu i maju. Koszt wejścia to 10 zł.

Źródło: Miejskie Centrum Kultury