Dzień Dziecka w bibliotece

1 czerwca w Oddziale dla Dzieci i Młodzieży Miejskiej Biblioteki Publicznej odbył się Dzień Dziecka. Placówkę odwiedziło aż pięć grup z Pierwszego Chrześcijańskiego Przedszkola „Tomaszek”. Biblioteka zaprosiła najmłodszych na głośne czytanie opowiadań z Franklinem.

Biblioteka

Dzieci wysłuchały znaną i lubianą piosenkę Majki Jeżowskiej „Wszystkie dzieci nasze są”. Nie zabrakło także zgadywanek oraz zabaw ruchowych. Dzieci obejrzały również film animowany pt. „Franklin i książka z biblioteki” oraz „Franklin wywiadowca”. Na zakończenie spotkania przedszkolaki kolorowały duże malowanki, a także otrzymały z okazji Dnia Dziecka słodki upominek.